Urządzenie, którego nie da się zastąpić – piekarnik

0
Co lepsze - kuchenka gazowa czy elektryczna?

Ciężko wyobrazić sobie kuchnię bez sprzętów AGD. Pomagają nam uporać się w wielu czynnościach domowych. Czy to zmywanie, gotowanie czy nawet przechowywanie produktów. Tak naprawdę dziś, bez elektrycznych urządzeń byśmy zginęli.

Sprzęty AGD pozwalają nam ugotować lepiej, przygotować szybciej i umyć – bez żadnego wysiłku. Na co dzień je mamy, dlatego nie doceniamy, co by się jednak stało gdyby wszystkich urządzeń nagle zabrakło? Za czym tęsknilibyście najbardziej? Do jednych z podstawowych i ciężkich do zastąpienia urządzeń należy piekarnik.

Kuchnia
Nowoczesność, funkcjonalność, oryginalny designe

Producenci sprzętów AGD naprawdę nie mają lekko. Nieustannie muszą walczyć o zainteresowanie oraz uznanie klientów. Technika wciąż idzie do przodu, dlatego niezwykle ważne jest stosowanie innowacyjnych rozwiązań i wyjątkowych funkcji. Na rynku mamy naprawdę bardzo szeroki wybór jeżeli chodzi o urządzenia – zarówno te służące do gotowania, jak i pieczenia. Dzisiaj w urządzeniach chodzi nie tylko o spełnienie naszych wymagań technicznych, ale także wizualnych.

Nowoczesne piekarniki muszą dobrze się prezentować, powinny one tworzyć piękną, spójną całość z nasza kuchnią. Modele dostępne na rynku są nieco zróżnicowane – tak, aby każdy mógł wybrać model spełniający jego konkretne potrzemy. Możemy spotkać piekarniki małe, duże. Z wyposażeniem podstawowym a także wersje rozbudowane. Wersje tańsze i te droższe. Wszystko zleży od naszych wymagań i zasobności naszego portfela.

Niby wersja podstawowa, ale rozbudowana

W dzisiejszych piekarnikach (zresztą podobnie jak w innych urządzeniach) najzabawniejsze jest to, że już podstawowe wersje posiadają liczne funkcje, które jeszcze kilka lat temu nawet nam się nie śniły. Przykładem dość innowacyjnego rozwiązania w piekarnikach jest mechanizm dotyczący cyrkulacji powietrza. Specjalna dmuchawa zamontowana w środku urządzenia sprawia, że w całym piekarniku występuje taka sama temperatura. To udogodnienie pozwala nam spokojnie wykonywać inne czynności – bez obaw, że jedna strona ciasta się spali, a druga nie dopiecze. Za sprawą termoobiegu piekarnik piecze równomiernie.

Piekarnik Amica EB6229BA+ Piekarnik Amica EB6229BA+
Wysokość (cm) 59.5
Szerokość (cm) 59.5
Głębokość (cm) 57.5
Waga (kg) 32.4
Rodzaj Piekarnik
Klasa efektywności energetycznej A+
sprawdź cenę
Piekarnik Amica EB 621WA+ IN Piekarnik Amica EB 621WA+ IN
Wysokość (cm) 59.5
Szerokość (cm) 59.5
Głębokość (cm) 57.5
Waga (kg) 32
Rodzaj Piekarnik
Klasa efektywności energetycznej A+
sprawdź cenę
Piekarnik Amica EB85529 Piekarnik Amica EB85529
Wysokość (cm) 59.5
Szerokość (cm) 59.5
Głębokość (cm) 57.5
Waga (kg) 32.4
Rodzaj Piekarnik
Klasa efektywności energetycznej A
sprawdź cenę

Sposób na szybkie pieczenie – grill

Inną, niezwykle przydatną funkcją nowoczesnych piekarników jest funkcja grilla. Wszyscy znamy dania czy potrawy, które wymagają więcej czasu aby ‘dojść’. Funkcja grilla sprawia, że potrawy te, będą gotowe znacznie szybciej. Wszystko za sprawą dodatkowego nagrzania potraw od góry. W ten sposób zaoszczędzamy czas, a także energię. Danie będzie gotowe szybciej a my krócej będziemy używać urządzenia dzięki czemu zapłacimy mniej!

Od góry i od dołu

Nowoczesne piekarniki posiadają również funkcje specjalnego grzania i od góry i od dołu. Dzięki temu możemy dokładniej dopiec ciasta czy potrawy oraz w pełni regulować stopień zarumienienia. Obie funkcje mogą działać razem lub osobno – w zależności od tego, czego potrzebujemy.

Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 0 Average: 0]
+ posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *