Kuchnia gazowo-elektryczna – tradycja w nowoczesnej odsłonie

1
kuchnia gazowo-elektryczna

Remontując kuchnię, wcale nie musisz wymieniać wszystkich znajdujących się w niej urządzeń AGD. Czasami wystarczy jedynie odmalować ściany i zmienić fronty meblowe, by wnętrze nabrało bardziej nowoczesnego wyglądu. Jeśli jednak chcesz wymienić swoją wysłużoną kuchenkę gazową na bardziej nowoczesny sprzęt, ale nie chcesz inwestować w urządzenia do zabudowy, dobrym wyborem dla Ciebie może okazać się kuchnia gazowo-elektryczna. Dostępne w sprzedaży modele zachwycają nie tylko licznymi funkcjami i technologiami, ale i eleganckim designem.

Estetyka i mobilność

Wolnostojąca kuchnia gazowo-elektryczna zapewni Ci swobodę w aranżacji kuchni. Dzięki temu, że jest mobilna, można ją ustawić w każdym miejscu, nie martwiąc się o zabudowę meblową. Mobilność ułatwia również naprawę ewentualnych usterek. Wystarczy odsunąć kuchenkę od ściany, aby się do niej dostać. W przypadku urządzeń AGD do zabudowy nie jest już tak kolorowo – trzeba bowiem rozbierać szafkę, aby dostać się do uszkodzonego sprzętu. Dostępne w sprzedaży kuchenki gazowo-elektryczne nie przypominają już tradycyjnych modeli, z których kilkanaście lat temu korzystały nasze mamy czy babcie. Przede wszystkim mają bardziej nowoczesny wygląd i występują w wielu wersjach kolorystycznych, co doskonale widać na przykładzie kuchni Amica.

Gotowanie na „pełnym ogniu”

Jeśli nie chcesz rezygnować z gotowania na gazie, kuchnia gazowo-elektryczna będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Właśnie z takich modeli korzystają doświadczeni kucharze, ponieważ uważają, że najlepszy smak mają potrawy przygotowane na wolnym ogniu. Dostępne na rynku kuchenki, jak np. Amica 511GES3.33ZpTaFPA(Xx), oferują kilka palników gazowych, różniących się średnicą i mocą grzania. Dzięki temu można na nich przyrządzać dowolne potrawy.

kuchnia gazowo-elektryczna

Wiele funkcji pieczenia

Zamiast męczyć się z użytkowaniem piekarnika gazowego, będziesz mógł korzystać z piekarnika elektrycznego. Nie dość, że znacznie skróci czas pieczenia, to jeszcze pozwoli Ci piec potrawy z wykorzystaniem różnych funkcji grzania. Dla przykładu kuchnia Amica 511GES3.33ZpTaFPA(Xx) oferuje aż dziesięć funkcji pieczenia – termoobieg, grzanie górne i dolne, rozmrażanie czy grill elektryczny. Ciekawą opcją jest także szybki nagrzew, który umożliwia nagrzanie piekarnika do wyznaczonej temperatury w stosunkowo krótkim czasie.

Innowacyjne technologie w kuchniach gazowo-elektrycznych

Współczesna kuchnia gazowo-elektryczna nie jest już tylko urządzeniem służącym do gotowania i pieczenia. Posiada o wiele więcej możliwości i funkcji, które zapewnią Ci w pełni bezpieczne i komfortowe użytkowanie. Programator elektroniczny pomoże Ci ustawić precyzyjny czas pieczenia, dzięki czemu nie będziesz musiał stale zerkać na zegarek, by kontrolować swoją potrawę. Nowoczesna kuchenka Amica nie wymaga od Ciebie również sięgania do instrukcji czy książki kucharskiej, gdyż na wewnętrznej stronie drzwi piekarnika znajdują się praktyczne wskazówki odnośnie temperatury i czasu pieczenia konkretnej potrawy.

kuchnia gazowo-elektryczna Kuchnia gazowo-elektryczna Amica 57GEH2.33HZpTa(Xx)

Rodzaj płyty grzewczej: Gazowa
Ilość palników: 4
Rodzaj rusztu: Emaliowany
Typ piekarnika: Elektryczny
Pojemność piekarnika (l): 62
Ilość funkcji: 8
Sterowanie: Elektromechaniczne
sprawdź cenę
kuchnia gazowo-elektryczna Kuchnia gazowo-elektryczna Amica 515GE2.33ZpMsDpA(Ci)

Rodzaj płyty grzewczej: Gazowa
Ilość palników: 4
Rodzaj rusztu: Żeliwny
Typ piekarnika: Elektryczny
Pojemność piekarnika (l): 65
Ilość funkcji: 8
Sterowanie: Mechaniczne
sprawdź cenę
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]
+ posts

Ekspert w dziedzinie sprzętów AGD, a w szczególności urządzeń do gotowania. Jego fascynacja kuchenkami, piekarnikami i płytami grzewczymi to efekt wieloletnich badań i praktycznych doświadczeń. Nie tylko pisze o kulinarnych gadżetach - on sam jest zapalonym kucharzem, a jego specjalnością jest kuchnia azjatycka. W wolnych chwilach oddaje się swojej drugiej pasji - piłce nożnej.

1 thought on “Kuchnia gazowo-elektryczna – tradycja w nowoczesnej odsłonie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *